O kas neturi sielos, - Gyvenimas tokiems nemielas.

2014.01.30 AlausPakelis
  • 15
6
siela,p.k., jausmai,repas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4530    
Man asmeniskai, raudonplaukes merginos labai grazios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4530    
Vargsai ryzi zmones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4530    
Apie ka cia rasot. Jei tu niekam nereikalingas arba reikalingas tik tam kad pazaisti kaip su suniuku tai ir siela nepades.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4530    
O kas ją turi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4530    
O kur Watson?
Nuotraukos nėra
Negalibuti 4530    
No shit Sherlock!
Grįžti į viršų