O kažkada - Man patikdavo pirmadienis.

2013.12.30 vnz3
  • 28
11
zaidimai,heroes, 3,pirmadienis,pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4552    
Pizi buva labai geras zaidas :):):):):):):)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4557    
zajibis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4557    
niekaip as jo atsizaist negaledavau, diena nakty mirgdavau prie sio heroes3 geimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
#7 kazkaip logikos mazai jei manai kad pasistatyi library ir upgrereidinti ginus ir magus pigiau nei titanu upgreidas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
Nu netaip lengva tuos titanus istobulint, daug resursu, goldo reikia, tai kartais verta visa kita armija pirma upgradint :) cia jau nuo kiekvieno zmogaus taktikos priklauso :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
totalus noobas visa armija apsiupgreidina anksciau nei titanus ir dar graly turi, todel ir nebelos nes nemokejo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
Da best!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
#3, Heroes 3
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
Heroes 4 ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4558    
Tai jau, kad tikrai legenda. :) Tikriausiai cia ir yra vienintelis atvejis kada pirmadienis yra gera. :D
Nuotraukos nėra
ReBorN 4560    
Legenda!
Grįžti į viršų