Pizi buva labai geras zaidas :):):):):):):)
O kažkada - Man patikdavo pirmadienis.
Anonimas
4552
Anonimas
4557
zajibis
Anonimas
4557
niekaip as jo atsizaist negaledavau, diena nakty mirgdavau prie sio heroes3 geimo
Anonimas
4558
#7 kazkaip logikos mazai jei manai kad pasistatyi library ir upgrereidinti ginus ir magus pigiau nei titanu upgreidas....
Anonimas
4558
Nu netaip lengva tuos titanus istobulint, daug resursu, goldo reikia, tai kartais verta visa kita armija pirma upgradint :) cia jau nuo kiekvieno zmogaus taktikos priklauso :\
Anonimas
4558
totalus noobas visa armija apsiupgreidina anksciau nei titanus ir dar graly turi, todel ir nebelos nes nemokejo...
Anonimas
4558
Da best!
Anonimas
4558
#3, Heroes 3
Anonimas
4558
Heroes 4 ?
Anonimas
4558
Tai jau, kad tikrai legenda. :) Tikriausiai cia ir yra vienintelis atvejis kada pirmadienis yra gera. :D
ReBorN
4560
Legenda!
|

