O kažkada - Mums nerūpėjo megapikseliai.

2014.03.23 AlausPakelis
  • 10
6
fotoaparatas,praeitis,vaikyste






Nuotraukos nėra
Anonimas 4476    
tai ir likit savo tam akmens amziuj o mes tobulesim modernizuosimes
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
Šiaip juostiniai nera skaičiuojami megapikseliais, o nuotraukos juostose žymiai geresnės nei skaitmeninės...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
nu blyn tai dar parasyk kad tais laikas dar nesvajojom apie mobilius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
Galbūt todėl, kad tokiame nebuvo jokių megapixelių ;)
Bwallace 4477    
#1 uostyk kabancius
Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
Apsisik snuki su nostalgijom.
Grįžti į viršų