O kažkada galėjau - Ramiai praeiti pro šalį..

2011.06.27 kasiuunia7
  • 253
14
vaikai





: vaikai


Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
#13 gm- gay master
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
mg- master gey
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
#4 stumdamas ant "bobų" t.y. Ant moterų, stumi ir ant savo mamos. Ir šiaip, be tų "bobų" ir tavęs nebūtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
#3 i lol'd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
#9 sosink desra kurva gejau,as merginas pamyliu,o tu ruslana
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
#4 antras variantas blogesnis, nes ir tu gejus, t.y. pirmas variantas :D
Reinass 5475    
Dabar taip neiseitu
Geras_Iksas 5475    
madafaka :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
pastoviai zyzia bobos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
„arba tu gejus arba tu boba,antras variantas blogesnis uz pirma“ - belekaip užstūmei. : DDDDDDD
Boba ne žmogus, opa : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
#2 turiu tau 2 variantus,arba tu gejus arba tu boba,antras variantas blogesnis uz pirma
Punceka 5475    
#2 Turiu tau blogų žinių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
Ir dabar galiu -.-
ipuke 5475    
kietas vaikis
Grįžti į viršų