O ko trūksta tau? - Pilnai laimei

2010.04.21 Sania
  • 186
91
O ko trūksta tau?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4849    
Šiaip, tai aston martino...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
Tai ką aš dabar padarysiu kad tas vaikas galūnių neturi? dėl jo dabar atsisakiusiu dalyku kuriu man reikia? reikia naujo telefono,rūbų ar dar ko. Pažėjai ir gana kad tu nenusipirksi tai jam nepadės... Wake up žmonės...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
omg
Lamkenustras 5374    
Magnumas ko tau truksta krw duchena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
As manau kad ji labiau negu dauguma musu supras kas yra laime patirs tikra dziaugsma ir kad saves gailejimas yra tik laiko svaistymas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
cia kaskokos pasityciojimas,pidaru portas nx -10
Magnumas 5715    
ranku ir koju truksta ar nuotraukoi nesimato ????
Nuotraukos nėra
paparacis 5716    
jo uzpisa tokius deda,ir palieki po to be nuotaikos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
bl nedekit tokiu nesamoniu .. pz nuotaika sugadinot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
nu gaila , bet ka jau padarysi nk nepakeisi , nebent reikia stengtis kad tavo pacio toks vaikas nebutu , patys kalti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Į klausimą galėčiau atsakyt, kad "teisių"
O šiaip tj žiauri ft, gaila... Kol pats nepajauti, negali kito suprast, kaip jam sunku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Tėvai sąžinės tureję būtų , atliktų eutonaziją kuo galima anksčiau įpač jei tai įgimta .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
://///////////////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
ziauru ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
svarbu kad ji myli jo mama ir artimieji tai yra tikra laime :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#73 ne taip supratai. Grazus vaikas - tai yra ne su kokiu Dauno sindromu ar t.t.t..... ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kane auka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#68 #70 o jei vaikas nebutu toks grazus, jau nebebutu jo gaila?? Zmones, nustokit ziuret i isore..
Nuotraukos nėra
eligija 5817    
ziauru ;s
Nuotraukos nėra
helldude 5820    
blyn grazus vaikas, o sitokia nelaime, kaip gaila to vaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
o siaube.. :( gaila gaila.. ir palyginus su juo as esu laiminga ir skaudu tai istart
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Vaikas toks gražus, nes akys pilnos ryžto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Sveikas. Turbūt savo ryžtu kabintis į gyvenimą pranoksta daugumą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Dabar tas žmogus yra suaugęs ir labai turtingas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
blm, tokie dalykai privercia labai susimastyti.. :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Gaila kaip ;{{{{
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Dieve maziukas.Palyginus su visais tokiais,mes viska turim gal net ir per daug.. ;(((((
Nuotraukos nėra
tattoo_girl 5843    
Kaip žiauru :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
O dieve kaip gaila. Vargsas vaikas.://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
siaubas :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
kaip gaila..... :(((
candy 5853    
smegenu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
aš liūdėjau kad neturiu naujų batų kol nepamačiau žmogaus, neturinčio kojų...
Diia 5864    
Čia reik dėl tokių verkt. O ne juoktis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#8
Šitą vaiką gali apkabinti.Aš laiminga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
Oo, cia gi Nick Vujicic!!! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
tai čia maždaug pažiūrim į jį ir sakom - o jėga, jis neturi rankų ir kojų, o aš turiu, aš laimingesnis??? man tik dar liūdniau pasidaro žiūrint į tokius žmones. o be to, kiekvienam savos problemos atrodo didžiausios ir visi mes kartais pažliumbiam ar skundžiamės kažkuo. tokie mes jau žmonės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Paziurekit ir suprasit. Tai pavyzdys VISIEMS!
www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY />
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
va va! kai visi skundžiasi, tada sakau : rankas, kojas turi? džiaukis. ko tau dar trūksta?
o visi žliumba dėl pinigų, meilių ir kitų xuinių. ogi esam laimingi mes. nėra ko čia verkt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Cia nera jokio juodo humoro!! Jei kam tai juokinga tai tikrai koks neissilavines asilas tada esat!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Degradai jus, nu kam reikia juoktis, saipytis, deti cia, platinti.. Nesveikas zmogus cia seiptai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Ziauru...tiesiog man nuosirdziai gaila tokiu zmoniu, bet jei nebutu tokiu zmoniu kazin ar normalus ir sveiki suvoktu tai ka turi ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Mačiau filmuką apie šitą vaikiną, jis daug daug laimingesnis už daugelį tų, kurie yra sveiki ir turi viską, jis įkvėpia žmonės, net ir sveikus. kad ir be koju ir be rankų, jis daug daugiau veikia nei paprasti žmones, moka plaukt, žaidžia golfą ir svarbiausia, niekada niekam nesiskųs, ne taip kaip tie kurie turi kojas bei rankas.. taigi pamastykit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
mane cia labiausiai demotyvuoja tas masiniukas prie vaiko,nu kam taip ziauriai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Dziaukites savo sveikata ir artimaisias, kurie pades jums jei pateksite i beda. Tai diziausias turtas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
#43 juodasis humoras – humoro rūšis, kai juokiamasi iš tokių dalykų kaip mirtis, masinės žudynės, beprotystė ir pan. Nesupranti šio humoro. Išmok egzistuot, tada rasyk komentarus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
#40 Eik tu humore tu juodas... pats turbut juodas... Man idomu kaip tu ivardintum ta juoda humora.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Man tai nepatinka kai tokias dedate,nes jeigu gyventi pagal tokias demotyvacijas,tai ir liksi gyvenime skurdzium, bet tipo laimingu, o vat kad imestumet koki milijonieriu ir sugalvotume motyvacija kuri priverstu zmones siekti ka nors gyvenime butu geriau...Nes paciam tik 17 metu mokyniuosi ir tai gimnazijoje,kokiu ten tik nera debilu kurie maiso per pamokos ir kuriem norisi mesti is kedes i galva,vat tokie save laimingais ir laiko turedami rankas ir kojas
(50-91)
Grįžti į viršų