O stadiona - lenkai
O lietuviai - Nu*iso kamuolį
Anonimas
5083
Anonimas
5389
O lenku isvis niekas neileido i stadijona ;D
Anonimas
5508
... Maciau vieno komentatoriu toj pirmoj demo.Lygiai taspats..Patys sugalvot nesugebat . Zemas.
puukis4
5508
lietuvis ant lietuvio stumia , aukštas lygis .
Anonimas
5508
Bet ideja tai nusikopijavo nuo zmogaus kuris toj senesnej demo komentara parase.
zilwis777
5508
#3 čia updeitai :D
Spameris
5508
Lenkai stadioną sugriovė.
Punceka
5509
:D pats sukūrė, pats stuma :D
Anonimas
5509
Lenko demotyvacija :D
Anonimas
5509
:D
|

