Tu durns toki kostiuma pagal uzsakyma matyt reikia darytis :)
O man dar sako: - Kur tavo uniforma!?
Anonimas
5148
Anonimas
5216
Gi su uniforma... Ir kaip jie nesupranta :/
Anonimas
5217
Belekaip gerai...:)
Anonimas
5217
Bajorai :))
Anonimas
5217
Kretingisški, nedaeitu iki priemimo :))
Anonimas
5217
Is mano miesto jis,real pasakytum taip,i prieemima galetum eit :)
Anonimas
5217
#2 Nu ir kur bedos tau zmoniu nemates?
Anonimas
5217
ADIDAS GINGER? :(
Anonimas
5217
:(((
|

