MIRTUM ORGAZME TAI KOKE CIA MIRTIS ?
O tai, - būtų visai nuostabu
Anonimas
5182
Anonimas
5415
Taigi kaip brestum.? Ir zinotum kada tiksliai mirtum.
Anonimas
5587
Nuostabu
PhanT
5588
Siulyčiau šią proga paiūrėti filma "The Curious Case of Benjamin Button" - galima aprašyta situacija pamatyt gyvai, tik kitaip perteikta.
Anonimas
5588
Viskas butu puiku , jei ne ta ideja su mokslais kad pradedi nuo sunkiausio nemokedamas pagrindu.... - Stupid.
Anonimas
5588
o as noreciau butu fantastiska
Anonimas
5589
tas senio pensininko etapas gali bus siaubingai sunkus... ligos, badas
Anonimas
5589
Tai buti geriau negu gerai
Anonimas
5590
Noreciau
Leezash
5591
gera pasaka... :))
Anonimas
5592
neteip ir jau blogai :)_
Anonimas
5592
nesamone
Anonimas
5593
geras būtų ;D
Anonimas
5593
va čia tai tikrai geras :D
Fanatikeee
5593
geras ;D
Anonimas
5593
#7 jeigu geri pastoviai, taip ant senatvės kvailys liksi, bet šiaip su metais tikrai nekvailėji, o jeigu ir kvailėji, tai būna tam tikros ligos ar ligų padariniai.
aRnAss
5593
geras
Anonimas
5593
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Anonimas
5593
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Anonimas
5593
Ot kad taip butu.....
Anonimas
5593
durna demotyvacija.
Anonimas
5593
čia būtu kaip tam filme Keista Bendžamino Batono istorija ;]]
Anonimas
5593
#5 O tipo senedamas nesidarai, ane?
povilasq
5593
oh yeah
prodigy
5593
gal ir idomu bet su laiku vis zalesnis ir kvailesnis darytumeis :D
Anonimas
5593
cia ir neturi but logiska, viskas abstraktu. :D O jeigu palei viska, tai iskart moketum skaityt, po to po truputi nebemoketum jau... :D
Anonimas
5593
#2 dumb shit... :S
Anonimas
5593
Bet nelogiska, juk nebaiktum univero nemokedamas skaityti :D
Anonimas
5593
ir seneliai for real mazeja
|

