O tai, - būtų visai nuostabu

2011.03.03 katinassss
  • 766
29
norai





: norai


Nuotraukos nėra
Anonimas 5182    
MIRTUM ORGAZME TAI KOKE CIA MIRTIS ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
Taigi kaip brestum.? Ir zinotum kada tiksliai mirtum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Nuostabu
Nuotraukos nėra
PhanT 5588    
Siulyčiau šią proga paiūrėti filma "The Curious Case of Benjamin Button" - galima aprašyta situacija pamatyt gyvai, tik kitaip perteikta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Viskas butu puiku , jei ne ta ideja su mokslais kad pradedi nuo sunkiausio nemokedamas pagrindu.... - Stupid.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
o as noreciau butu fantastiska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
tas senio pensininko etapas gali bus siaubingai sunkus... ligos, badas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Tai buti geriau negu gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Noreciau
Leezash 5591    
gera pasaka... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
neteip ir jau blogai :)_
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
geras būtų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
va čia tai tikrai geras :D
Fanatikeee 5593    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#7 jeigu geri pastoviai, taip ant senatvės kvailys liksi, bet šiaip su metais tikrai nekvailėji, o jeigu ir kvailėji, tai būna tam tikros ligos ar ligų padariniai.
aRnAss 5593    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Ot kad taip butu.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
durna demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
čia būtu kaip tam filme Keista Bendžamino Batono istorija ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#5 O tipo senedamas nesidarai, ane?
povilasq 5593    
oh yeah
prodigy 5593    
gal ir idomu bet su laiku vis zalesnis ir kvailesnis darytumeis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
cia ir neturi but logiska, viskas abstraktu. :D O jeigu palei viska, tai iskart moketum skaityt, po to po truputi nebemoketum jau... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#2 dumb shit... :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Bet nelogiska, juk nebaiktum univero nemokedamas skaityti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
ir seneliai for real mazeja
Grįžti į viršų