O tau viskas gerai?

2013.06.26 vnz3
  • 13
6
viskas, gerai,doze,isbales,prikolai



Nuotraukos nėra
Anonimas 4679    
"Propit mozno vsio,no ne masterstvo" sytie zodziai labiau tinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4746    
lenkai
Ignassin 4747    
Mintis gal ir gera, bet lietuviai nemoka vaidint. Seniai įrodyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4747    
#2 Jegu vercia nejaukiai jaustis, tai turbut gerai atliko savo darba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4747    
Tas jausmas, kaip geda uz kita zmogu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4747    
Geras šitas. Tikiuosi, bus daugiau lietuviškų prank :).
Grįžti į viršų