omg... TANKAI :D Su broliu lošdavom kasdien.. + kas įdėjo :D
O tu - ar atsimeni ?
Anonimas
4986
Anonimas
5138
Bl, patys nežinot, ką turėjot... "Uoj, aš ant šyta siega žaisdavau tankiukus!"... Tie vadinamieji tankiukai buvo NES žaidimas (Lietuvoj kažkodėl vadinamas zilitonu), o Sega Mega Drive yra visai kito galingumo konsolė.
Anonimas
5263
MYLIU
Tipo
5267
Atsimenu, ne vienas blokelis sudegė ;D
Anonimas
5328
Dar turiu.
Anonimas
5541
eilinė savaitės demo
CRONUS
5584
Į temą www.demotyvacija.lt/zaidimai-1355273.html
Anonimas
5610
SEGA mano megstamiausias bl kai losdavau bbd :D
Anonimas
5614
o taip...
chillin.1
5618
čia tariama demotyvacija? :?
Anonimas
5619
Dar turiu kaškur spintoj ;D
Norkalin
5619
buvo smagu, bet į nieką nekeisčiau dabartinių technologijų :)
Anonimas
5619
#71 gi zinai kas per daug tas nesveika bet nesakyk kai ne vienas sedi tai dar puse velnio su draugais palost :D kad ir dabar aisku ne per lana dabar ne per interneta
Anonimas
5619
Taip, atsimenu, kai mano pusbrolis sėdėjo prie šito š, kol aš su draugėm iš smėlio statėm pilis, važiavom dviračiais maudytis ir džiaugėmės REALIU gyvenimu. kas atsimenat save žaidžiant šituo žaidimėliu tai niekuo nesiskiriate nuo tų, kurie dabar sėdi prie PC ir.. irgi nolifina. :] ši žinutė skirta tiems, kurie stumia ant dabartinių vaikų ir su džiaugsmu atsimena savo "Mario" ir "doom".
Anonimas
5620
Awwwwwwwwwwwww <3
Anonimas
5620
#65 Mario and Segos? Nusisneki :D
Anonimas
5621
neatsimenu . neturejau tokio ir niekad nezaidziau
Anonimas
5621
Oho, aš demotyvuotas iki kaulų čiulpų smegenų.
Anonimas
5622
16 bit pzd geras budavo :D
Anonimas
5622
SONIC, MARIO, DUNE 2000, ROAD RASH 3...Turejau SEGA MEGA DRIVE 2 :D
Anonimas
5622
pas mane ir dar kazkur yra sitas daiktas :D atsimenu su broliu musdavomes kuriam eile zaist :D o siaip mario the best :D
Anonimas
5622
Kaskada gimtadienio proga gavau ;D Bet jau kokie gal 10 metu atgal (:
Anonimas
5622
ne
Anonimas
5622
Seni labai geri laikai :))
Anonimas
5623
legendos nesentsta:D
Anonimas
5623
mortal kombaaaat! ta tarara ta ta ta
Anonimas
5623
turiu dar kažkur. bet nebeveikia :D
Anonimas
5623
Sis labai geras, net 16 bitu
Anonimas
5623
turiu!
Anonimas
5624
Da Best of Da Best :D
Anonimas
5624
as visai mielai nusipirkciau ar segute ar zilitona, deja neberandu niekur :)
Anonimas
5624
ummmm butu gerai palosti bet niekur nerandu isko pasiskolinti :D geri laikai budavo :) Tankiukai marijo kap taskidavau :D
Anonimas
5624
Sega mega drive. super sonic, tiny tono ir kiti laikai. omg :)
Anonimas
5624
Haha seni geri laikai... :)
Teenagor
5624
dėje, bet taip ;D
Anonimas
5624
NOSTALGIJA
Anonimas
5624
su tankais best buvo :D
Anonimas
5624
turiu dar :D bet neveikiantis kai mazas buvau kaledom gavau tj eina sau budavo.. sonikas paskiau su zuikiu kazkoks nu krc...
Anonimas
5624
sonikas,spider-man,hulkas ir formule !!! dienos kokteilis :D
Anonimas
5624
neatsimena tik tie, kurie tada dar gime nebuvo. :)
Anonimas
5624
Aha,atsimenu ir turiu :D .Kai pamaciau foto iskart nuvegau i sandeli,suradau ir sesei daviau pazaist,kaii patiko,negali atsitraukt dabar :D
Anonimas
5624
Seni geri laikai..
Anonimas
5624
pas mane dar kazkoks senesnis buvo :D mario, tankai ir dar saudyt kaubojus galejau su sautuvuu :D
Anonimas
5624
SEGA!!!!!!!!!!
Anonimas
5624
OOOOO mano lygiai toks pats, dar turiu tik blokelis neveikia :////
huh
5624
Kas cia per velnias turejau pilka segos aparata sitas pernaujas. contra, mario,tankiukai,duckhunt ftw
Anonimas
5624
Semga mega drive 3 su tokiu dizainu :-| :D
Anonimas
5624
Jo... zilitoną turėjau. Pliekdavom visokius mario, contra, tankai... (y)
Anonimas
5624
ultimate mortal kombat 3 losdavau, geriausias geimas buvo, dar ir dabar palosiu ant pc :D
Lukrecija123
5624
atsimenu ;D džiaugsmo tiek teikdavo :D
|

