O Tu, - jau pasiilgai viso to?

2011.03.19 Lurda
  • 433
52
o, tu,vasara,saulelydis,palanga,tiltas,zmones,minia,grustis,pasiilgti,jura,grazu







Smiler 5231    
Ech..
Kentux 5322    
Vasara...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Pasiilgau, bet ne Palangos, o Nidos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
nerealiai!!!!!!!!!! liko meeeeeeneeeeessiuuuuukaaaasssssss aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
#45 jo jo čia bubiu ežeriux
MagicianGirl116 5574    
Žinoma! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Jo, tikslei prie ezeriuko geriau. O ce, visi skub, minios visur aplink....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Ce Siauliuose ta foto?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
to 43 ten gatve, o ne prospektas :D
anonimas 5577    
nebeidomu ta palanga buves 100 kartu vienintelis idomumas pereit basanaviciaus prospekta iki tilto ir kaina tokia pati kokia kokioi nors turkijoi ar egipte dabar ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
ne blet, nepasiilgau.. kokie debilai dar klaust gali?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
ka cia pasilgt??? susmirdusiu pensininku?? trilikiniu vaiku??? daug kartu geriau prie ezero i nuosalia vieta, kur nera zmoniu..o cia ble..net nusiperst drasiai negali..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Begalo pasiilgau!*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
ne.
Nuotraukos nėra
zuiikutiis 5579    
#14 bt Palangoj su gera kompanija ir alum dar geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
nesveikai pasiilgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Ten galiu nueiti nors ir dabar ;D
MindziuX 5579    
Nematau čia ko pasiilgt. Ta pati žmonių masė, stumdymaisi. Tik paveiksliuke gražu.
Ohh_Nooo 5579    
NE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#9 buvau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Nu ne kaip kiaule ;D jos neprakaituoja..... Nu zodziu, zinot ka turiu omeny
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Tvanku, karsta. Oro nera, vejas pucia karstas, prakaituoji kai kiaule.. Ne tikrai ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
O cia demotivacija? ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#17 ant lauzo tave!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Tik ne Palangos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
pasiilgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
19# daryk tvarka! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
labai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
O, Tu, demotyvatoriau, kada sukursi normalią demotyvaciją ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
o tai ne ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
19, gal jis turėjo omeny 'žolė žudikė' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#17 DABAR KLAUSAI! GREIT PASIKEITI VARDA I KITOKI BET TIK NE WEED KILLER! KAIP TU GALI NEKEST ZOLES?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Tiltas uzdarytas nes man atrodo ji restauruoja. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
No
Nuotraukos nėra
MoDz0 5580    
#14 tu teisus ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Nu ble.. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Turistu spastai... Daug geriau ramiai gamtoja su gera kompanija ir alumi :)
beetut 5580    
#8 #11 teisingai. :D Palanga nefaina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
LABAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
nea nepasiilgau palangos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
taip :)))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#8 Pirma pabūk miamy tada sakyk kad pasiilgai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
NE. palanga? primyztu vandeniu ir nuoruku ir semku lugztu pilnu smeliu? nu aciu.
miami. Va ko galima pasiilgti.
puukis4 5580    
laukiu .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
neeee!! ziema niekados nesibaigs o vasara ir pavasaris SUUUUUUCKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Nu b**t kiek gali ta žiema būt?
Apsiverkit 5580    
Pasiilgau,tų, pro turėklus į jūrą krentančių vaikų riksmų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Kdl tiltas šiais metais bus uždarytas?
(50-52)
Grįžti į viršų