O Tu vistiek.. - Tik b*bį nulipdyt norėsi

2012.01.25 Usagi
  • 45
3
O Tu vistiek..







Usagi 5266    
#1 Och, man atrodo ką tik kažkas apsiverkė.. Tavo žodis Kovo 8d., mielasis.
Tipo 5266    
Jeigu toks mandras rask Lietuvoje žmogų kuris taip mokėt lipdyt tada reikšk savo pretenzijas piktas komentatoriau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
Jeigu jau toks gabus tai gal savo nuotrauka idek, o ne is kitu saitu vok?
Grįžti į viršų