O tuo tarpu - virtuvėje...

2010.10.22 riddle
  • 299
41
katinas,kate,desra







Nuotraukos nėra
Anonimas 4984    
#29 nekenciu sunu ir tu savininku kurie apsisyke laiko gyvuna, pas kuriuos smirda ir ner tvarkos.
second_chance 5118    
kavenskas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
#37 Ko tu sukauju jobanas zmogau, nepatinka, neik..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
#37 uzsiciaupk, bled, nerekaves cia.
ninadalala32 5705    
#28 jei nebutinai tai tu jobnutas asile man paaiskink kodel yra pavadinimas : DEMOTYVACIJA.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
cia mano katina panasei daro tik kad vogia didelei kiekeis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#30 Pritariu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Mano katinas visada taip ;D
Lukasas 5723    
Savo sesę gelbsti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
in soviet russia cat feeds you.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#5 bl i tema cia noliferis pasake :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Man čia tie komentarai gryna Demotyvacija :D
#23
Koks skirtumas kad čia kažką pasakei?
Aceit pats žinai ką reiškia demotyvacija..
Ir nesvarbu dEMO AR NE Demo visvien juokinga :}*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
nekenčiu katinų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#23 cia nebutinai demotyvacijos turi but kause tu jobnatas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#23 ir be ''caps lock'' suprantam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#23 eik razinų parinkt noulaiferi.
kiki17 5724    
nindzacat:D
#23 visada tokios demo nemysk gyvenimas cia
Katia 5724    
#17 Suprastų, kodėl vogt negalima,isterikas.
ninadalala32 5724    
Nu bet po velniu istikro KUR CIA DEMOTYVACIJA?!?!!?!?!?!?!!!?!?!1 NER JOKIOS DEMOTYVACIJOS,BLED,CIA DAUGIAU NEI PUSE ZMONIU KURIA DURNUS PAVEIKSLELIUS SU KAZKOKIOM BBD NURAUTOM MINTIM,IR STTAIPOSI,TAI BLET PRIES VESDAMI I LAUKELI SAITA,VISADA PAZIUREKIT KA VEDAT,NES VIS ATRODO KAD BELEKA TEN SUVEDAT,IR SUDA MALAT. ZIAUREI NERVUOJA,EIKIT NX SU TOKIOM DEMO.
Ex02r 5725    
metu demotyvacija galetu but. Wow :O (sarkazmas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
atsimenu kazkada suo nuo stalo gal kokiu 10 darytu mamos cebureku suede.;D
Green 5725    
o ka vargsui alkanam daryt jeigu matos virsui, desiniam kampe, kad bliudeliai tusti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
ot zulikas katinas :D
Nuotraukos nėra
Ishvires 5725    
++ :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#16 Ir kas tada butu? Nusismeigtu save ir galetum dar linksmiau pasijuokt?
Katia 5725    
Galėtų peilį užkabint.
Akvile 5725    
grynai mano katės stilium xD vos nusisuku ir nieko nelieka ant stalo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
nindze totalus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Čebureko nori :)
JuodulioDrauge 5725    
super foto :)
Plektruda 5725    
cha, grynai mano katinas taip daro :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
; DDDDDD
erikaslt 5725    
nagla suka
gretagreat28 5725    
Bet tai kai naglumo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
vagis
Rocknroll 5725    
chi chi prajuokino dievazi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
(*) Padėk man užaugnti drakoną! (*)
(*) sennse5.dragonadopters.com/ (*)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
mano kate man ant koju lipa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
:D domis deshra pyzdin :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
galvotas :D
briedis01 5725    
žvėris :D
Grįžti į viršų