as irgi taip galvodavau:D
O vaikystėje manydavau, - kad čia yra alkoholinis gėrimas. |
O vaikystėje manydavau, - kad čia yra alkoholinis gėrimas.
Anonimas
4590
as irgi taip galvodavau:D
Penguin
5193
Manau, daug kas taip mane :D
Anonimas
5194
SIAIP AS IRGI MANIAU KAD CIA ALKOHOLINIS :)
Anonimas
5205
Mmm reiks nusipirkt seniai gėriau
MissBH
5262
Mmm.. Schweppes..:**
barbar
5315
dzinas su toniku - sustabarejus fraze
mecha
5315
imbierinis skaniausias
|