as irgi taip galvodavau:D
O vaikystėje manydavau, - kad čia yra alkoholinis gėrimas. |
O vaikystėje manydavau, - kad čia yra alkoholinis gėrimas.
Anonimas
4589
as irgi taip galvodavau:D
Penguin
5191
Manau, daug kas taip mane :D
Anonimas
5193
SIAIP AS IRGI MANIAU KAD CIA ALKOHOLINIS :)
Anonimas
5204
Mmm reiks nusipirkt seniai gėriau
MissBH
5260
Mmm.. Schweppes..:**
barbar
5314
dzinas su toniku - sustabarejus fraze
mecha
5314
imbierinis skaniausias
|