O vaikystėje manydavau, - kad čia yra alkoholinis gėrimas.

2011.12.05 neonikas
  • 216
7
O vaikystėje manydavau,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4589    
as irgi taip galvodavau:D
Penguin 5191    
Manau, daug kas taip mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
SIAIP AS IRGI MANIAU KAD CIA ALKOHOLINIS :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
Mmm reiks nusipirkt seniai gėriau
MissBH 5260    
Mmm.. Schweppes..:**
barbar 5314    
dzinas su toniku - sustabarejus fraze
Nuotraukos nėra
mecha 5314    
imbierinis skaniausias
Grįžti į viršų