O vegetarai juos valgo?

2011.08.21 CRONUS
  • 96
17
O vegetarai juos valgo?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4904    
#11 Aš mielai valgyčiau mėsą, tačiau parduotuvėje vien chemija, giminių kaime neturiu, iš privatų brangu.
fff 5420    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
Mano maistas valgo vegetarų maistą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
Tai jeigu vegetarai valgo tai ka valgo gyvuliai tai peršasi mintis kad vegetarai yra gyvuliai. Kaip gerai kad aš mėsėdis <.<
Spameris 5424    
O kodėl turėtų nevalgyti?
coliuke_ 5424    
Zvp > Mėgsta jie mane ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
#8 Iš bado vegatarai valgo viską, net ir pačius žmones. Ne vienas ir ne du bado atvejai yra buvę žmonijos istorijoje.

Vegetarai ir veganai yra 21a. išpindėjimas. Nebent galima pateisinti tik tada, kai įvairialypis maistas stipriai atsiliepia sveikatai, bet ir čia daug kintamųjų, valgymo ypatumai, racionas ir t.t.
Psiche 5424    
omgš.. kokie žiaurūs tie vegetarai
zvp 5424    
Štai kokie vyriški vyrai pas mus Lietuvoje, ane, coliuke? ;D
coliuke_ 5424    
S > Atsijunk interneto kabelį ir padaužyk sau per galvą. Gal rasi veikiančių neuronų.
Geras_Iksas > Tu tikras? ;D
Geras_Iksas 5424    
valgo jie viska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
nenusiciulpek
Miaauuu 5424    
Sausainiukai. ;] valgau.
coliuke_ 5424    
S > Nenusikalbėk.
satanod 5424    
nevalgau bet nesu vegetaras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
nes kurwa esi
coliuke_ 5424    
Deja, nevalgau.
Grįžti į viršų