O vegetarai juos valgo?

2011.08.21 CRONUS
  • 96
17
O vegetarai juos valgo?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4900    
#11 Aš mielai valgyčiau mėsą, tačiau parduotuvėje vien chemija, giminių kaime neturiu, iš privatų brangu.
fff 5416    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Mano maistas valgo vegetarų maistą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Tai jeigu vegetarai valgo tai ka valgo gyvuliai tai peršasi mintis kad vegetarai yra gyvuliai. Kaip gerai kad aš mėsėdis <.<
Spameris 5420    
O kodėl turėtų nevalgyti?
coliuke_ 5420    
Zvp > Mėgsta jie mane ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
#8 Iš bado vegatarai valgo viską, net ir pačius žmones. Ne vienas ir ne du bado atvejai yra buvę žmonijos istorijoje.

Vegetarai ir veganai yra 21a. išpindėjimas. Nebent galima pateisinti tik tada, kai įvairialypis maistas stipriai atsiliepia sveikatai, bet ir čia daug kintamųjų, valgymo ypatumai, racionas ir t.t.
Psiche 5420    
omgš.. kokie žiaurūs tie vegetarai
zvp 5420    
Štai kokie vyriški vyrai pas mus Lietuvoje, ane, coliuke? ;D
coliuke_ 5420    
S > Atsijunk interneto kabelį ir padaužyk sau per galvą. Gal rasi veikiančių neuronų.
Geras_Iksas > Tu tikras? ;D
Geras_Iksas 5420    
valgo jie viska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
nenusiciulpek
Miaauuu 5421    
Sausainiukai. ;] valgau.
coliuke_ 5421    
S > Nenusikalbėk.
satanod 5421    
nevalgau bet nesu vegetaras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
nes kurwa esi
coliuke_ 5421    
Deja, nevalgau.
Grįžti į viršų