pas mane dar ziauriau :D
O vis dėl to - tokia funkcija praverstų.
Anonimas
5000
Rrrugyte
5444
Praverstu:|
Anonimas
5589
as irgi negaleciau tokios pasidaryt ir sedet. tiesiog is prigimties nesu nevala
Anonimas
5589
jeigu pas mane būna kas nors panašaus ant stalo,tj žiauriai susinervinu nes tingiu tvarkyt ir sugrūdu viską į kokį vieną stalčių :D
marge
5590
nieko čia tvarkyt nereikia, taip jaukiau. taip gali rast daiktus, kurių ilgai ieškojai..
Anonimas
5590
#4 atsirado ponas tvarkinguolis...
Anonimas
5590
#6 Ačiū, man jau geriau tvarka, nei batvarkė, o kad smegenų daug nereik, tai ir taip aišku
Anonimas
5590
everyone is gay lets have some sexy time!!
Anonimas
5590
#7 GAY
DJky
5590
#6 I think I'm in love with you!
Anonimas
5590
#4 arba but tokiu kaip as , galiu ateiti pamokinti cia nera nieko sunkaus tokiu patapt daug smegenu nereik
Anonimas
5590
#4 reikia būti tokiu kaip aš!!!!
Anonimas
5590
Tokioj betvarkėj sėdėt ir nesitvarkyt, tai nežinau kokiu reik būti...
Anonimas
5590
#2 pats tu pieva, jeigu pas tave viskas visad tvarkingai sudėta tai džiaukis, tačiau nevisi turi begales laiko viskam padaryt..
Anonimas
5590
Pieva.
Anonimas
5590
Toks jovalas nebent po sunkaus ir tokio darbo kuri reikia padaryti greitai.
|

