O visgi įmanoma...

2009.08.20 osho
  • 77
17
O visgi įmanoma...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
#15 aha :) ir pavyko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Mano sesuo, 6m. irgi tai padaro. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Dabar ciuju dabar visi ir bando pasiekt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
eikit sau, neimanoma, ranka gali susilauzyt sitaip xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Jie, ir aš, turim dvigubus sanarius, papraščiausia daug daugiau galim susilenkt, rankas išlenkt ir t.t. daug mažiau sportavimo reikia, kad kažką galėtum padaryt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#6 eik tu naxui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
taip buk gimnastu tai ir paciulpt savo gala galesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
taigi lengva. Tereikia susilaužyt kelis kaulus ir vuolia - galit laižyt savo alkunę kiek tik norit ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
Ohh. Jau draugai sakė pinigus užkalinės mane visiems rodydami. Pasirodo vis gi dar yra tokių. ;D
Lijanelea911 5979    
Nu.. o dieve lengva :D
Zygis 6029    
Čia šitas tai geras. :D O Genijau jeigu nežinai tai ir nereikia čia pretenzijų reikšt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6118    
bunant gimnastu imanoma ne tik sias galunes pasiekt ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6124    
man nesigavo... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6124    
nepanikuojam, nepanikuojam :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 6124    
Geruliškai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6125    
kas,bl imanoma, nx? potarle yra apie isikandima i alkune. dbls.
Grįžti į viršų