Obvious,kad cia Blood elf paladin... Juk horde zenkliukas ir paladino arklys, o vienintelis paladinas tik Blood elfas ;)
OHO! - Va čia tai gyvenimas..
Anonimas
5504
Anonimas
5508
kooks čia minusas. čia jau visa varnelė. :D
Anonimas
5520
wow zbjs
Anonimas
5521
man cj vieno antakio truksta. ir savo ''hobio'' taip neexponuoju :D
Anonimas
5521
cia gi MINUSAS!!!
Anonimas
5521
klasioko kopija
Anonimas
5521
rofl
Anonimas
5521
Normalus žmogus-Gyvenimas=Jis
Anonimas
5521
|:D LOL
Anonimas
5521
Oho. Susitvarkė gyvenimą vaikinas.. ;>>
Anonimas
5522
FOR THE HORDE
Anonimas
5522
paukstis o ne antakis
wtf.
5522
No social life detected.
Anonimas
5522
kai antakiai :D
Anonimas
5522
Koks reikalas,ar jūs prie facebook`o ir demotyvacijos sėdit ar jis prie žaidimų... tai nei čia ,nei čia gyvenimo nėra. :)
Anonimas
5522
nu bet jis laimingas gyvate. :D nu yra tikrai geru,zaidimu, kuriem negaila siek tiek laiko, bet ti ne wo ir kokiaxfulia onlaine, gt5 ir etc. :D
Laumzirgis
5522
Klaseje ji vadinu minusu.
Spameris
5522
Sakyčiau jis shamanas, sprendžiu iš pixelių, ir iš to kad esu matęs kelis shamanus savo gyvenime.
Anonimas
5522
ant jo veido bangos cibureku reklama :D
Anonimas
5522
antakej...
Anonimas
5522
Zaide iki antakiu suaugimo :D
Anonimas
5522
Su vienu antakiu. Žiauriai geras ;OO
|

