Obvious,kad cia Blood elf paladin... Juk horde zenkliukas ir paladino arklys, o vienintelis paladinas tik Blood elfas ;)
OHO! - Va čia tai gyvenimas..
Anonimas
5503
Anonimas
5507
kooks čia minusas. čia jau visa varnelė. :D
Anonimas
5519
wow zbjs
Anonimas
5520
man cj vieno antakio truksta. ir savo ''hobio'' taip neexponuoju :D
Anonimas
5520
cia gi MINUSAS!!!
Anonimas
5520
klasioko kopija
Anonimas
5520
rofl
Anonimas
5520
Normalus žmogus-Gyvenimas=Jis
Anonimas
5520
|:D LOL
Anonimas
5521
Oho. Susitvarkė gyvenimą vaikinas.. ;>>
Anonimas
5521
FOR THE HORDE
Anonimas
5521
paukstis o ne antakis
wtf.
5521
No social life detected.
Anonimas
5521
kai antakiai :D
Anonimas
5521
Koks reikalas,ar jūs prie facebook`o ir demotyvacijos sėdit ar jis prie žaidimų... tai nei čia ,nei čia gyvenimo nėra. :)
Anonimas
5521
nu bet jis laimingas gyvate. :D nu yra tikrai geru,zaidimu, kuriem negaila siek tiek laiko, bet ti ne wo ir kokiaxfulia onlaine, gt5 ir etc. :D
Laumzirgis
5521
Klaseje ji vadinu minusu.
Spameris
5521
Sakyčiau jis shamanas, sprendžiu iš pixelių, ir iš to kad esu matęs kelis shamanus savo gyvenime.
Anonimas
5521
ant jo veido bangos cibureku reklama :D
Anonimas
5521
antakej...
Anonimas
5521
Zaide iki antakiu suaugimo :D
Anonimas
5521
Su vienu antakiu. Žiauriai geras ;OO
|

