Nu man tai juokinga, verkit jus kiek norit
Oi oi oi, kokie kieti... - Bet aš vistiek bėgioju greičiau.
Vodka_ID
4823
Anonimas
4824
aš matau tik vyrukų pavydą:) oj oj oj
Geras_Iksas
4824
:D :D :D :D kokio gerumo :D
Anonimas
4824
Autorius - ribota persona. Gal dar labai jaunutis?
Anonimas
4824
juodas... Net per juodas :/
Anonimas
4824
O kas, Ryti, turi teisę brėžti ribą, kur juodas humoras, o kur jau patyčios, negerbimas ir vertybių neturėjimas? Man, pavyzdžiui, patinka juoktis kone iš visų neva pagarbos nusipelniusių visuomenės grupių, bet tai nė kiek neįtakoja mano elgesio. Tai, kad pasijuoksiu iš invalido internete nė velnio nereiškia, kad nepagarbiai ar veidmainiškai elgsiuosi su invalidu realiam gyvenime.
Anonimas
4824
Siais laikais zmoniu suvokimas nemato ribos tarp juodo humoro ir tiesiog tyciojimosi, baisu darosi kai visi leipsta juokais is sitokio "baerio". Supraskit tai ne humoras, tai - moraliniu vertybiu nebuvimas ir kitu zmoniu negerbimas. Tiesiog liudna paskaicius komentarus.
Eumenius
4824
#5 Sutinku su tavo nuomone
Anonimas
4824
Apgailėtini skystakiaušiai jūs. Kai "demotyvacijos" apie santykius ir "chebrą", tai zyziat, kad nesąmoninga, arba laikinat kaip išprotėję, o jei kas juodžiau pajuokauja iškarto verkt pradedat. Patys suprantat, ko norit?
Anonimas
4825
neprikolas vapsie
Anonimas
4825
autoriaus asmeniskai nekenciu ....... taskas.
Anonimas
4825
Gi juodas humoras. Ko čia verkiat. Dėl žydų tai nieks neverkia,visiems juokinga :D
Anonimas
4825
Juodas humoras. ^^
|

