Oooo taip - mums to ir tereikėtų

2010.10.26 Anonimas
  • 93
24
tualetas,klozetas,popierius







Nuotraukos nėra
Anonimas 1999    
Čia geras sprendimas gamtai saugoti. Gi nereikia tada atskirai spausdint to sudoku...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
Neiseiciau is tualeto xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
maciau pirkt toki.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
O taip to ir tereikėtų kad iš toleto neišeit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#6 :D
Eco 5716    
Vieni visai nekreipt į tai dėmesio, o kiti visa dieną prasedėtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
neišspresto juk nepanaudosi. tai tektu ilgai sėdėt...
erikaslt 5717    
jo, yra tokių Lietuvoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
seip parduoda Tiger parduotuveje toki popieriu.
Kaune tarkim tai Mole tokia praduotuve yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
#9 ten 1
Nuotraukos nėra
Sicily 5718    
suvarte ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#12 Patyres?
Cinikas 5718    
Ir nafik tau toks mėšlas tūlike ? Pridžius šūdas, besėdint ten valandų valandas, ir vėliau turėsi bėgti pas mamytę, prašyti, jog tau juos nugramdytų, tada ilgai verksi ir sakysi, jog tavęs niekas nemyli. Tiesiog nusivalyk šūdus ir eik į savo kampą sudoku spręst.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Jei tokius tulike sprest, tai neitu sikt susikaupt..
Ex02r 5718    
galetu skrajutes su "balsuok uz mane" daryt taip. Tai bent naudos siek tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Ji/jis klaida padare. Ten viename stulpelyje du 7 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
nu jei jum to jau reikia, galima itarti, kad turite problemu su viduriu uzkietejimu
gargzdiskis 5718    
bet tai nesamone, paskui su meliinu uzpakaliu nuo parkerio vaikstai :D
Rocknroll 5718    
Kol issprestai tai ir sudas pridziutu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
kaip tik man
Cinema 5718    
Geriau butu kokia Kauno diena suviniota ant rulonu tai nors paskaityt butu galima. Arba bent jau kokie komiksai . :D
povilasq 5718    
shudoku...
acme 5718    
#1 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
jėė pirmas ;D ne, bet man to nereikia ;D nemėgstu sudoku ;D
Grįžti į viršų