Oplia!!! - Įkliuvai?

2011.03.31 Monikucy
  • 755
185
as, netycia,nenorejau,tik, nepykit,man, issprudo







Emma11956 4986    
Ot ir nepakliuvau :D Nes ir toliau taip sėdėjau kai perskaičiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5012    
Ne, nes kasiausi kiaušus.
Matilda 5107    
ne:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
priciupo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
NE!
Nuotraukos nėra
_whatever_ 5191    
Jap, PRIGAVO :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5244    
nepanimaju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
#163 prajuokino tavo komentaras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
Neįkliuvu nes šiuo metu valgau o anksčiau buvau jau prigautas kitos panašios demotyvacijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Kai prigavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
gal kita kart pavyks prigaut gudruoli...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
IŠ KUR ŽINAI?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#158 sutinku. :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
prigavo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Kaip čia žiauriai prigavo mane, tiksliai žodis į žodi!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#163 Jis sako teisybe, o tu nors karta pagalvok pries rasant nes kompas atbukino tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
as irgi :D
Nuotraukos nėra
justaks 5557    
Net pasimečiau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
gerai prigavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Grynai prigavo. :D
sima48 5557    
norit ikliut ? eikit y mylazysundays.com jega ten ,super kieta .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
ikliuvau:( :D
o cia daug laido riteriu zuriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#160 Tai nx tu ant saves pyksti? Bybiagalvi tu.
xmxboyx 5558    
Taikliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
neprigavo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#159
Tu man mažiau aiškink ką daryt ir eik toliau mėgaukis anekdotais apie ežiukus.
Tai paaiškink man tada, degrade tu, velniam saitą pavadint "demotyvacija.lt"? Iš kart reikėjo vadinrt "Prikolaiatsilikusiems.lt".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#158 Tylėk žąsine nahuj. Čia patvirtina ne tik demotyvacijas. Eik blet gal taisyklų pasiskaityk nahuj?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
OHO. Va čia tai bajeris. Silpnapročiai jūs nelaimingi. Čia yra common sense'as, nes visi taip prie kompo sėdi. Vienas degeneratas parašė, kiti degeneratai stebisi "kajp chja tjp??!1"
Ir eilinį kartą, per kurią vietą čia kas nors, ką nors demotyvuoja?

DEMOTYVACIJOS REIKŠMĖ

Demotyvacija psichologijoje ir etologijoje – visus organizmo veiksmus gniuždanti jėga. Demotyvuoti žmogų - reiškia pasitelktomis priemonėmis atimti iš žmogaus eiti tam tikra linkme skatinančią jėgą.
Demotivacijos antonimas būtų motyvacija.

Gal pasimokykit nors kartą, ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Pzdc,kaip taip pagavo ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
demotyvacija bukaprociams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
krc net akys ispuciau nes nustebau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
pusiau prigavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
normaliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
OOOO kaip tik prigavo.
Nuotraukos nėra
Ramekas 5559    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Nu ir? Kas turi įvykti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Nu ir? Kas turi įvykti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
prigavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Taikliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
ot blet... netiketai pagavo ir mane ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Butent ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
epic fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
NNNNNNNNGSH
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Net issigandau, grinai prigavo ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
blyn. pagavo :D
ninadalala32 5560    
eeeeei,prigavooo. :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
jau antra karta ikliuvau..
Apsiverkit 5560    
"patrauk ranką nuo GALVOS" va tada tai prigautų dvigubai daugiau.
AlusDraugas 5560    
Baik mane sekti ! :D
(50-100)
Grįžti į viršų