Optimistas,pesimistas,realistas

2011.02.16 daydream
  • 242
12
Optimistas,pesimistas,realistas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#10 Aha, siaubas... fotografuoja, deda į internetą. Juk jie tokie gležnučiai, nuo blykstės ištirps, o internete pažeidžiamas jų orumas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
realistas geriausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
vargsai katineliai :D daro is ju belenka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
As optimistas ir man zjbys :D Snd gal nemirsiu...rytoj gal ir ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Kurva,visvien kebabai bus nakui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
geraS:)
Mimi 5610    
Visi skirtingi,bet mieli :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
neeeee.. realistai netokie
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Ech, ką galiu pasakyti... pavėlavau.. norėjau aš panašią demo kurt... Žodžiu optimistas- vienintelis laimingas....
Pesimistas- pastoviai nelaimingas, nors nežino kodėl :D
Realistas- supranta, kad gyvenimas š***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
bet jau koks realistas cia ziaurus :D gerai kad as optimistas
povilasq 5610    
jo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
buvo...
Grįžti į viršų