;D
Originali nuotrauka... - Svarbiausia!
Anonimas
5615
gretagreat28
5714
Realy cool :D
paparacis
5714
lol
Anonimas
5746
#58 FAAAAAAAAAAIL :D
tralivali
5764
xD
Anonimas
5768
idiotai tie nuotraukoje :D
Anonimas
5769
#58 kitu kampu fotkina...faileri tu
Anonimas
5777
Fail kur i desine stumia xD
Anonimas
5778
durnynas ;D
Anonimas
5781
#50 cia tipo naujiena. Tik tu vienas zinai :D
Anonimas
5781
durneliai, ciakis is tikro butu ta boksta i wieta pastates :D
Anonimas
5781
:D
Anonimas
5782
:D
Anonimas
5783
Zinokit sia vasara pats buvau tai istikruju visi taip ir daro :D
Anonimas
5789
#49 tai gal nustumti bando ;D
Anonimas
5790
kazkaip vienas ne ta puse stovi :D
moorningstar
5793
Miriau. :D
Anonimas
5796
Negi žmonės ironijos nesuprantat ?
Anonimas
5798
#40 tu nenusisnekek kad priklaupes tai cia nieko tokio #38 gerai sako...
Anonimas
5801
#42 ar tu, zmogau, nesupranti, kad cia ironija sitam postery ir yra svarbiausia. Nepagauni, tai neversk, c'mon
Tauragiskis
5803
daunu gauja
Leene
5811
Anonimas
5814
#38 pats tu mausis, nusišneki visai.. Bandai kažką savo primest.. esmė visiems aiški, o tu čia savo dar išradinėji... Ką dar sugalvosi? " VISI ŽMONĖS ATSISTOJĘ LAIKO, O TAS VYRIŠKIS PRIKLAUPĘS..."
Anonimas
5815
LOL'as ;)
Anonimas
5817
kokie jus mausiai nematot del ko idejo tokia foto cia kabintis reikia ne del to kad visi pozuoja o kad visi tipo laiko boksta o vienas tai priesingai stumia ji :)
Anonimas
5818
As kai ten buvau. net geda buvo ziuret i tuos kurie taip daro :D 4stovi ant tokiu ir istiese tas rankas :D
Anonimas
5819
geras ;D
Anonimas
5820
:)
Anonimas
5822
Juokinga, bet kame demotyvuoja?
Anonimas
5824
koks gerulis . ;D
Anonimas
5824
prajuokino :D
Anonimas
5830
Aš pvz irgi tokią dariau :D
Anonimas
5835
#28 o tai tipo ne?;o
Anonimas
5835
luzau :D
Anonimas
5836
ten visi turistai tik ir ramsto, labai opriginalios foto gaunas. "Aš laikau PIZĄ"
Anonimas
5838
Cia jie gi taici uzsimineja:D)))))))))
Anonimas
5840
FAIL ;D
Anonimas
5840
Gerai atrodo... :D
Anonimas
5841
Fail'as
Anonimas
5842
Egle17, čia tie žmones pozuoja nuotraukai ir kad atrodytų, jog jie stumia ar tik šiaip atsirėmę į bokštą. O juokinga tai, kad tai daro ne vienas, o keli žmonės. :)
Anonimas
5843
Nk nesupratau.. ;//
Anonimas
5843
EPIC FAIL
mmartis33
5844
oi cia priciupo :D
look_at_me
5850
mldc D:
zygaaaaa
5851
daunai ;D
Anonimas
5851
zjbs!
Anonimas
5853
geras:D
Anonimas
5861
#3 Rastamanas per Manijos reklamą ;D
Anonimas
5867
Fainai.. ;D
Anonimas
5869
fail;D
|

