Kas tiesa, tas ne melas :)
Paauglystė - laikotarpis, kai jauti vieną, galvoji kitaip, o darai trečiaip
HeavyRock
5537
Anonimas
5576
Va būūtent būtent taip ir yra
zuika1
5576
gryna tiesa :)
Anonimas
5576
#2 pz, eik pasimo-KYK- gyvent
Anonimas
5576
panasu kad reivino nes su deadmau5 maikute
Anonimas
5576
deadmau5!
kristal
5576
Jam paauglystė, kaip nori taip kalba :D
Anonimas
5576
bet va tiesa rmt :D
Anonimas
5576
Nu,tai kas kad treciaip? Juk juokinga,ar visada busit suruge ir prie visko kabinesites? ;D
Anonimas
5576
Bet as nesuprantu, nx reik stumt kad padare klaida? Padare tai padare, ne rasyboj esme.
puukis4
5576
trečiaip . :D
Anonimas
5576
treciaip :D pz pz eik pasimokyk rasyt
Anonimas
5576
Kazkaip tu cia labai lempiskai sakini sudejai, turetu but: kai jauti viena, galvoji kita, o darai trecia, ar kazkas tokio, nes tas treciaip tai WTF???? :D
|

