Čia supista dispečerinė, o ne mentas matvaju.
Pabandyk taip pakalbėti - su lietuvių pareigūnais
Anonimas
5257
Anonimas
5490
#10 :D
Anonimas
5491
#1 isperst xD
Anonimas
5491
Eik tu?! Be tavo pagalbos nebuciau suprates.
Anonimas
5491
Tas vaikas atimties mokinas ... Ir motina tipo liepe kam nors paskambinti , o tas mentam pasuko :D
Anonimas
5491
#6 Tu tikriausiai anglu moki tiekpat kiek as Portugalu ;/
Anonimas
5491
Cia tas vaikas menta kabina ar kas cia?
Anonimas
5491
Isperst :D
Anonimas
5491
sudas.... buvo beto
Anonimas
5491
Nusišypsojau klausydama, bet nieko čia gero tokie pokalbiai. Gal kažkas su rimta bėda tuo metu negali prisiskambinti.
Anonimas
5491
gaisras be t rasomas ^^
Anonimas
5491
Kazkada per pamokas skambinom gaistrininkams, kad padetu isperst kryziazodi (zmogaus saugos, apie gaistrus). Ir padejo. Ir malonus, kokie buvo. Nors tikriausiai gaisrininkai gauna maziau iskvietimu, tai per budejima kai nera ka veikt sutiko pasikalbet.
|

