Pabandyti ir gailėtis - ar gailėtis, kad nepabandei?

2010.04.26 catarsis
  • 362
41
megan, fox,, transformers,, sexy







Nuotraukos nėra
Anonimas 4793    
Neklysti vadinasi negyventi. Šis bičas gaus gražesnę žmoną ir uždirbs daugiau pinigu negu 95% žmonių kurie niekada to padaryti nemegins...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
megan: "move, bitch, get out of mah way!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
jo vietoj vietoj geles su sautuvu reikejo isiraut ir bandyt pagrobt butu ir pasidziauges :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
man net gailo to berniuko pasidarė... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#37 kodel visada reikia pavadinti savo veiksmus ?... as juk pries pradedamas rasyti nepranesiau :"parasiau i demotivacijos chata"
Nuotraukos nėra
kamile 5808    

To Try and Regret - or to regret that you haven't tried?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#22 nuo jos praeitos plastines operacijos :)
Gyncius 5811    
matot kur apsauginio petis boba zwengia:D turbut is jo:D vargselis....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Užskaitau Saros žodžius ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Bet tai taip apgailėtinai miela... Ir gaila ir gražu:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
warksas waikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#2 agree ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
tai kai gerule ji :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
man liūdna... juk čia tik gėlytė :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
vajei..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
o bl :D tik db pamaciau ta roze kai paskaiciau komentarus. nu ir prisiedes hamburgeriu :D
Nuotraukos nėra
pybodis 5867    
vargšas žmogus nežinau kodėl bet man gaila jo :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
kaaaip miela...
Nuotraukos nėra
lexhus 5874    
BBD as ant tos megan fox. Eiline kurva. (Ir as vaikinas.)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
nuo kada pas megan fox tokie papinykai? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
megan fox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Koookios ambicijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Jetau, saunuolis berniukas, va cia yra susizavejimas:)
Stanislovas 5898    
Aukštai šoka bachūrelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
mielas waikas,labai grazus poelgis .Nors ir zinojo,kad lb mazai šansų,kad ji atkreips dėmesy..;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
megan fox, griebt uz papo ir but apsaprdytam apsauginiu:***
Livin 5901    
#7 Matosi ,kaip jinai kalbėdama neryškiai purto galvą ir koks šiurkštokas pasidarė jos balso tonas. Turbūt atsiprašė dėlto, kad buvo priremta prie sienos.
DeathRider 5901    
Ciuvas padare ka norejo, tegu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Liurbiai tie, kurie žavisi silikoninėmis kekšėmis, nesugebančiomis vaidinti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
uztat ji ta roze gavo, tas fainiausia :)
STT 5901    
bet is niekur bumt padla sedi ekrane. et bl
STT 5901    
ar 37?

xD
STT 5901    
kiek inai kainuoja? 200limonu ?
STT 5901    
seile bega ziurint i ja
Darkless 5902    
Vistiek jai respektas, atsiprase vaikina: www.youtube.com/watch?v=HMPd1HfL990 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#4 cigo neissivartysi saves. Tarp kitko, grazi rozine maikute :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
ziaurutis . 5+
Nuotraukos nėra
cigo 5902    
#2 jo teisybe!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#2 teisingai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Geriau būt tokiu liurbiu, kuris duoda ta gėlė, negu tokiu liurbiu kuris čia komentuoja.
Alchemikas 5902    
:D koks liurbis :D
Grįžti į viršų