:D
Pačiulpk - McDonald'ui
Figo1393
5358
Anonimas
5608
čia šiaip BAZAS ŠVIESMETIS.:D
Anonimas
5615
#8 kaip man patinka tokie kaip tu zinok :D ''o normaliu demo ne''... stopudov bandei savo idet ir nepatvirtino :D nes tu LO CHAS
Anonimas
5620
#15 Pritariu :D
Anonimas
5627
tokio pobudzio zaislu brokas niekada nebuna netycinis :D
Anonimas
5627
Visi macdako gerbėjai itūžę ( #11,#8,#4) :D
aferisteee
5627
sufail'no :D
Anonimas
5627
#12 Kad systema is tokiu kaip tu prikolina.
Anonimas
5628
kas cia juokingo?
Lukasas
5628
kai šūdus tvirtina
Betrixx
5628
;D
balta.varna
5628
epic Fail xD
XII
5628
sudus kazkokius patvirtina o normaliu demo ne. moderatoriai cia matyt yra paskutiniai vaikigaliai po 14 metu
Anonimas
5628
unlike
Anonimas
5628
Ten one portalas, ir man asmeniskai ten nieko gero.
kiki17
5628
#4 nevienas, yra demotyvuok.lt portalas te norml
Anonimas
5628
Cia as vienas pastebejau, kad brieda i demotivacija.lt pastaruoju metu pradejo deti?
Anonimas
5628
:D
shawtyyMANE
5629
nrml taip ;D
KatKol
5629
xD
|

