:D
Pačiulpk - McDonald'ui
Figo1393
5360
Anonimas
5609
čia šiaip BAZAS ŠVIESMETIS.:D
Anonimas
5617
#8 kaip man patinka tokie kaip tu zinok :D ''o normaliu demo ne''... stopudov bandei savo idet ir nepatvirtino :D nes tu LO CHAS
Anonimas
5621
#15 Pritariu :D
Anonimas
5628
tokio pobudzio zaislu brokas niekada nebuna netycinis :D
Anonimas
5628
Visi macdako gerbėjai itūžę ( #11,#8,#4) :D
aferisteee
5628
sufail'no :D
Anonimas
5629
#12 Kad systema is tokiu kaip tu prikolina.
Anonimas
5629
kas cia juokingo?
Lukasas
5629
kai šūdus tvirtina
Betrixx
5629
;D
balta.varna
5629
epic Fail xD
XII
5629
sudus kazkokius patvirtina o normaliu demo ne. moderatoriai cia matyt yra paskutiniai vaikigaliai po 14 metu
Anonimas
5629
unlike
Anonimas
5629
Ten one portalas, ir man asmeniskai ten nieko gero.
kiki17
5629
#4 nevienas, yra demotyvuok.lt portalas te norml
Anonimas
5629
Cia as vienas pastebejau, kad brieda i demotivacija.lt pastaruoju metu pradejo deti?
Anonimas
5629
:D
shawtyyMANE
5631
nrml taip ;D
KatKol
5631
xD
|

