Padaryta kinijoje... - štai iki kur ritasi mergaitės...

2010.07.17 kristtule
  • 10
8
Padaryta kinijoje...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
#6 lol xD ishban ,,, xD .. ka tu nusipezi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#6 nu ne ja tada o jos motina dare ir ji buvo ten pagaminta xD o siaip ir as viena pana LT zinau su tokia tattoo xD
ishban 5821    
#5 epic ???

made - pagamintas
, atsisiųsk gal kokį alkoną : )
Karole 5821    
Nu tai jeigu ją darė Kinijoje,tai ka jai dabar padaryt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
"Ritasi?"
kristtule 5822    
žmones pataisiau;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#1 geras pastebejimas :))) yra zmoniu ant tiek degradavusiu pas mus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Iš kur tu žinai jog lietuvaitės? Su žvake gal stovėjai ir matei kaip jai tai padarė, tu gal ją pažįsti??? Mat lietuvaitės
Grįžti į viršų