Paduok durniui šautuvą, - tai į vamzdį prišiks

2012.04.02 Vau.
  • 20
8
Paduok durniui šautuvą,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4784    
naikint bmw!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
#3 na zinai, jei nera proto ka padarysi, ner ir ko gailetis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
BMW-ne automobilis, o diagnoze...
Tokiem taip ir reikia, masina perka teisiu neturedamas. Kur protas? Gyvenvietej ne tai kad vazinejas bet skraido. Viskas is mandrumo... Ir tokie niekada nepasimokina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
pzdc nepavydziu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
april 1 :) idiotai
molotovas 5197    
BMW'o --->>> griovys/medis bus stabdis :D o berniukui uzuojauta, litai kaip i sikna :D
Geras_Iksas 5197    
papokstavo bachuras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
kiek kartu maciau ta demotyvacija, vis perskaitydavau paduok durniui saldytuva tai i vamzdi prisiks :D sakau ko man cia nerisliai gavosi :D
Grįžti į viršų