Pagaliau rasta vieta - kur tiek daug žmonių buvo pasiųsti

2011.03.16 ispanas777
  • 889
42
nahui,vieta,pasiuti,zmones,kalnai,zemelapis,vanduo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5022    
#38 Jau gali pradet eit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
Zinosiu kur reik eit. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
aikit jus naxui visi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
katik is ten grizau... tikrai labai grazi vieta!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
gal galit mane pasiust noriu pamatyt prasau
Fanatikeee 5569    
#35 daune tu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Čia rimtai buvau matęs užrašą važiuojant i graikiją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
ninadalala32 5573    
#32 bleddddd tu neisivaizduoji kaip ten grazu ;oooooo tik lbj daug zmoniu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Nu i n* :D gerullis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
tai ta proga eikit nahui visi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Nu ir kas kad rusiškas žodis bet Lietuvoj ji 65 kartus daugiau pavartoja negu rusijoj........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
bwliko rasti ka pasiusti i ten :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
ne nu cia db zianu kur siusiu ka nors :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#21 nepatinka, nežiūrėk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
ka jus cia nusisnekat cia sale peru :D
saudo jie cia pievas "kazkur japonijoj" "meksikoj" :D:D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
eikit jus visi i ta miesta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Čia Meksikoj.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Cia kazkur japonijoj;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
#21 pirmiausia, patarčiau pačiam išmokt lietuvių kalbą. tada gal dar ir žinotum, kad čia net ne lietuviškas žodis. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
tai kad is rusu kalbos sitas zodis paimtas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
tik malalietkos kurios nemoka lietuviu kalbos neskiria h nuo ch... lopai get a life...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
OMG ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Pipedija atrado ir pasiuntė jus visus :)
Carol 5577    
:D
MindziuX 5577    
Nu aš kažkaip nedrįstu taip tiesiogiai pasakyt, bet mintyse jo, esu ne sykį xD ir manau tos šalies populiacija nemaža xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Buvo ir nekartą :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
daug kartu jau buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
kazkoks idijotas vel pamate Nahui kaima ir vel pradejo demotyvuot chalt naujienas kels dabar vel bus visiems naujas bairis krc mokykloi per geografija smauketes sms zinutem nieko ir neismokot :/ graudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Skriskit Nahui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Net ne taip rašosi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
buvo...
prodigy 5578    
as jau senai radau tik per toli biski tai nenueinu :D
povilasq 5578    
buvo...
kristal 5578    
nekažką...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
#1 o kai kurie pirma kart mato! nesitikekit kad cia kadanors ides tai, kas visiems bus visiskai nauja. dviracio neisrasi:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
pries metus jau kazkur ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
:D
Mivo. 5584    
#1 teisingai :D
CRONUS 5584    
Ilgai ieškojai
Kiti jau seniausiai rado ;)
Grįžti į viršų