Pagrindinis kelias tas- - kuriuo važiuoja tankas...

2010.09.26 ifruktas
  • 62
25
Pagrindinis kelias tas-







Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
lameri D, cia ne bmpž3, o bmd-4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
cia zeba ;D
Nuotraukos nėra
flekiukstis 5752    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
tankas, tankete nesigilinkim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Cia APC ,o ne tankas lameriai jus BMp-3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
tai kad čia išvis ne tankasmčia pėstininkų kovos mašina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#18 ir fura ir dzipas chujnia palyginus su tanku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
pagrindinis kelias tas kuriuo vaziuoja dzipas, fura arba autas(abiem prasmem) mano manymu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#16 ir rukei žolę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
vakar valgiau kose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
stirna apsisiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Valdone daro matieka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#9 eik tu nx blt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#6 o kas tau tankas? :D Automobilis tai ne tankas, o tankas tai masina, kaip ir lektuvai ar spausdintuvas. Lochas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
lietuvoje pagrindinis kelias ten kur vaziuoja moteris arba autobuso vairuotojas dar del moters pasigincitina bet del autobuso vairuotojaus ne...
Nuotraukos nėra
Katastrofa 5752    
svieto_lygintojas - lochas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Pagrindinis kelias tas,kuriuo einu AS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
arba tas kuriuo vaziuoja anglijos lietuvis
povilasq 5753    
tankas tai ne mašina...
Nuotraukos nėra
ifruktas 5753    
ta brangesne ir geresne ir yra tankas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Lietuvoje tankai nevažinėja tai pagrindinis kelias tas, kuriuo važiuoja brangesnė ar didesnė mašina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
ta galva is po vamzdzio pzda gerai atrodo :D
Hack4game 5753    
Buvo + cia smile'ai nereikalingi , mes patys turime suprasti kur juokinga ir kur ne -.-
Grįžti į viršų