Pakeliaukime po pasaulį - ir pasimokykime skirtingomis kalbomis pasakyti NE

2012.03.17 fluptidusas
  • 50
7
Pakeliaukime po pasaulį







Geras_Iksas 5189    
#6 sveikinu, tu dar i mokykla eini..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Pas mus klasėj už tą "teip" snukin gali gaut.
Smiler 5212    
Neip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
karocia visi sako ne o tas teip
Ignassin 5213    
#1 Jo ir aš :D Laukiau kol bus LT kalba, o va kas išlindo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Nesamone!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
nesitikejau :D
Grįžti į viršų