#48 :D
Pakelt pakėlė - O pažadinti užmiršo!
Anonimas
5717
Anonimas
5750
#45 o mano matematikos mokytoja visada taip atrodydavo..
Laurucea
5754
Vargšas vaikutis... bet mielai atrodo. ;D
Aida990
5760
Blm kokia roza :D
Anonimas
5765
Mano matematikos mokytoja taip visada sakydavo :D
Anonimas
5765
:D.Pridurkas atrodo :D...prajuokino :D
Anonimas
5766
blemba nu ir prajuokino ;D
Anonimas
5771
pz:D
Anonimas
5777
pzda kai totorius koks
Angel_Devil
5785
:D
Anonimas
5786
:D :D
Anonimas
5791
blet ir kurva mongolu-totoriu zodziai :)
Anonimas
5792
#27 bl koks skirtumas tu veikt neturi gal ka , kas nupizdino ar ne :D svarbu imete cia nks ir nesako kad cia sugalvojo:D
Anonimas
5812
#34 eik tu verst nemoki cia tu rasytis sitaip : " They took me from the bed but HAVE forgotten to wake me up" nes "has" naudojamas tik vienaskaitos treciam asmeniui, o cia daugiskaita :)
Leene
5813
Anonimas
5813
Čia aš xD
MsBriunete
5820
Mielas.
Anonimas
5828
#27 tarp kuriu ir tu BLET
Anonimas
5829
ir kiekvieną ryta taip :D
Anonimas
5831
Geras ;D
Anonimas
5838
#26 Cia gi blet 80% uz rusiskos demotyvacijos nupizdinta... Pirma nupizdino keiksmazodzius blet o poto demotyvacijas pizdina tie lietuviai urodai,,,
Nepriklausomas
5838
nervuotas :D
Gabukas..
5839
O čia tai COol.. ;D
Anonimas
5844
Jetus koks snukis.. xD
Anonimas
5845
super
Anonimas
5846
Mielas koks :)
Anonimas
5846
geras šitas. : D
Anonimas
5849
ajaj kaip faina :)))
Dvi
5850
teko garsiai nusijuokti:D
Anonimas
5853
xD
Anonimas
5853
Buna taip daznai ;D
Anonimas
5859
:D
Anonimas
5868
gerulis :D
Kristea
5870
Mielas ;D
Anonimas
5872
geras:D (y)
Gusta-Fang
5878
kokia ft kieta ngl.. ;D
Anonimas
5900
teisybe
Anonimas
5901
Prajuokino :D
Anonimas
5908
:D
Anonimas
5919
Dieve, primena rytais mane :D
Saulius
5922
ilgai juokiausi :D
Hanteris
5922
Geras :D turetu suprast visi...
Anonimas
5926
Dieve koks mielas vaikas :D
Anonimas
5927
Nematau, ko čia nesuprast. :D Geras.
J0keris
5927
Nesupratau.
Anonimas
5928
xD
|

