Palauk, palauk... - Tu man kažkur matytas.

2011.09.08 Raget
  • 802
13
javtoko, prisiminimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5108    
10, tu durnas man atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
nestas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
#10 pats tu shudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
krepsinis sudas
FatalaS 5400    
Patiko - prajuokino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Cbb sampe tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
Kajp nerialiaiaiaiaiai!!!!
Nuotraukos nėra
IgN 5404    
Viskas.. Savaitės demo... Mane demotyvavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#4 kiekvieno skOniui neįtiksi. Be to čia DEmotyvacija. Čia viskas paprikolu, o juk ir prikolai ne visi būna juokingi. Nerodyk forso charakterio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
ir kokia cia bl*t demotyvacija? fyfu ir debilu kampelis pasidares daugiau nieko. Sukuria viena tikra demotyvacija per menesi, o visa kita - visiskas meslas. One.lt, tik kitu kampu.
satanod 5406    
prigavo:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
:D
Grįžti į viršų