Palikit Mineda ramybej!!!!!:)
"Palikit mane ramybėj!!" - Pirmas pagalbos šauksmas
Anonimas
5542
Anonimas
5543
Tikra tiesa es po to prasideda emo ir kitokios nesamonės kaip ten mačiau demo Dievas pasaulį kūrė 6d. nes suprato kad stengiasi be reikalo
Anonimas
5545
tipo atėjai paverkt į demotyvaciją?
Anonimas
5546
jo palikit mane ramybej. ;(
Anonimas
5546
Tiesa :)
Spameris
5546
Tai antras pagalbos šauksmas turbūt jau ir su keiksmažodžiais.
povilasq
5546
shit, total shit, total bullshit.
Lukis28
5547
JAU BUVO. KIEK GALIMA!!!
Anonimas
5547
Homo erectus ?
kristal
5554
Like like like :)
|

