Palikit Mineda ramybej!!!!!:)
"Palikit mane ramybėj!!" - Pirmas pagalbos šauksmas
Anonimas
5541
Anonimas
5542
Tikra tiesa es po to prasideda emo ir kitokios nesamonės kaip ten mačiau demo Dievas pasaulį kūrė 6d. nes suprato kad stengiasi be reikalo
Anonimas
5544
tipo atėjai paverkt į demotyvaciją?
Anonimas
5545
jo palikit mane ramybej. ;(
Anonimas
5545
Tiesa :)
Spameris
5545
Tai antras pagalbos šauksmas turbūt jau ir su keiksmažodžiais.
povilasq
5545
shit, total shit, total bullshit.
Lukis28
5546
JAU BUVO. KIEK GALIMA!!!
Anonimas
5546
Homo erectus ?
kristal
5553
Like like like :)
|

