Palikta po pamokų - dėstytojas : taisysim pažymį..

2010.07.27 nechujova
  • 10
23
Palikta po pamokų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Karolina! Gerai nuciulpi! :D
Nuotraukos nėra
killer1175 5801    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
chui ten ne jos būdas, šalava :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
ka cia pezi,matosi , kad neturi ka pasakyti, net nepazisti jos, o taip kalbi,cia ne jos budas toks.net slykstu skaityt tokias nesamones ka cia pribures esi,mat inteligentas.eit geriau isimiegosi, gal geriau matysi, ir bus rami galva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Ji kažkur man matyta .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
aha, šita mergytė tikrai per daug sau leidžia. taip kad nėra ko gint čia jos, riteriai neva. ji nusipelnė būt čia paviešinta dėl savo būdo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
O ko jūs tikitės? Šita pana pati prašosi šmeižiama. Gatve ramiai praeit negali, įkyriai spokso ir nežinia ką ten burba. Be to, žinant ją, šioj demotyvacijoj dar per gražiai perteikta mintis, juk kaip šitaip ant kaklo kabinas kiekvienam, (ir kalbu past puikiai tai žinodamas, nes matau, kaip su čiūvais elgias, ir tai ganėtinai žema) sooo... Nėra ko stebėtis. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
neturit kur ant žmonių stumt? , kiba čia įdomų tokia nesąmonė , su tokiai š tik smūgdot demotivacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Urodai blet, neturit ka veikti, suaukit vaikai
nechujova 5810    
ačiū, už gan vieningą nuomonę. :D
Dragon 5810    
#12 šnd blogas bv neims. XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
tai gal po paskaitu? arba ne destytojas o mokytojas turejo buti. susivelta biski
dang3r 5810    
Vo jin kaip i burna geri ima ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
klaupkis ir issiziok, kam neaisku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Sima and pisima
Turbosraige 5811    
Kam rupi, kas jin tokia, ne foto esme
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
O cia ne Sima? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
px ta nuotrauka daunai, mintis svarbiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
ir net ne kabinete sedi cia, o kalidoriuje :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
:D :D :D kokia dar studente 12toke tik bus jin, is mano sules :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Na paliko dėstytojas jauną studentę po pamokų ir taisys pažymį.Manau nereikia aiškint kaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
man irgi neaisku cia.... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Nesupratau, paaiskinsit kas nors?
Grįžti į viršų