dafuq ???? kaip cia suprasti sita nesamone ?
„Paliubomu“ - vietoje „Stobal“, - „Zašibys“ - vietoje „Zajabys“ ir „Medūza“ - vietoje „Žaibo“.
Anonimas
5252
Anonimas
5254
Mr.Troll ne tu vienas... :D
Anonimas
5254
gal jum negera?
Geras_Iksas
5254
demotyvacija?
Anonimas
5255
dabar visi prades ar pradejo varoti zodi paliubomu , slykstu , nors ne tnezino turbut ka reiskia :D
Anonimas
5255
Aš ir nežiūriu.
Anonimas
5255
#4 ne vienas high5!
Mr.Troll
5255
Ar as cia vienas toks normalus, kuris neziuri lietuvisku serialu?
MissBH
5255
#1 Išvažiavo pas tėvą į Ispaniją.
Anonimas
5255
Aš čia, Kofemanai :)
Kofemanas
5255
Hm, o kur dingo Vaidotai ir Indrės?
|

