dafuq ???? kaip cia suprasti sita nesamone ?
„Paliubomu“ - vietoje „Stobal“, - „Zašibys“ - vietoje „Zajabys“ ir „Medūza“ - vietoje „Žaibo“.
Anonimas
5254
Anonimas
5256
Mr.Troll ne tu vienas... :D
Anonimas
5256
gal jum negera?
Geras_Iksas
5256
demotyvacija?
Anonimas
5256
dabar visi prades ar pradejo varoti zodi paliubomu , slykstu , nors ne tnezino turbut ka reiskia :D
Anonimas
5257
Aš ir nežiūriu.
Anonimas
5257
#4 ne vienas high5!
Mr.Troll
5257
Ar as cia vienas toks normalus, kuris neziuri lietuvisku serialu?
MissBH
5257
#1 Išvažiavo pas tėvą į Ispaniją.
Anonimas
5257
Aš čia, Kofemanai :)
Kofemanas
5257
Hm, o kur dingo Vaidotai ir Indrės?
|

