dafuq ???? kaip cia suprasti sita nesamone ?
„Paliubomu“ - vietoje „Stobal“, - „Zašibys“ - vietoje „Zajabys“ ir „Medūza“ - vietoje „Žaibo“.
Anonimas
5257
Anonimas
5259
Mr.Troll ne tu vienas... :D
Anonimas
5259
gal jum negera?
Geras_Iksas
5259
demotyvacija?
Anonimas
5259
dabar visi prades ar pradejo varoti zodi paliubomu , slykstu , nors ne tnezino turbut ka reiskia :D
Anonimas
5260
Aš ir nežiūriu.
Anonimas
5260
#4 ne vienas high5!
Mr.Troll
5260
Ar as cia vienas toks normalus, kuris neziuri lietuvisku serialu?
MissBH
5260
#1 Išvažiavo pas tėvą į Ispaniją.
Anonimas
5260
Aš čia, Kofemanai :)
Kofemanas
5260
Hm, o kur dingo Vaidotai ir Indrės?
|

