Pameni, kai dar buvo litai?
Pameni? - Laikus, kai 1litas buvo popierinis?
Anonimas
4138
Anonimas
5317
reikalingi 5 ir 2 litu popieriniai banknotai.. moku 10 kart daugiau
Anonimas
5349
su zemaite
ConnectIT
5492
Ir už jį buvo galima nemažai nusipirkti...
Anonimas
5502
#41 galiu parduot jei nori
Anonimas
5544
Čia matau savaites demotyvaciją. Ji tikrai to verta.
Anonimas
5577
kas jis per tokia
Anonimas
5605
Pamenu, nes visas 3 turiu savo stalciuje ir net ne po viena vnt, jei domina rasykit kelias galiu parduoti, stovis kaip tika is banko paimtos net sulenktos nebuvo... gyvenu vilniuj
Anonimas
5622
#50 MOCIUTE? AHAHA KRV DEGRADAS :D
Anonimas
5669
Cia norejo pasakyti kad didesne lito verte buvo seniau.
Anonimas
5677
Nu pamenu, ir ka?
Anonimas
5680
As vis dar turiu ta lita isiremines ;D
Anonimas
5681
kas cia k.. per demo ?
Anonimas
5681
ammm... ne
Anonimas
5682
;O kaip galit nepaminti... ojojoj turit bloga atminti :P As tai pamenu sita mociute savo piniginei :D
Anonimas
5682
ohoho kokia demotyvacija
Anonimas
5682
Puikiai.
Dziastinas
5682
#34 nepamenu :D
Dziastinas
5682
nesamoninga demotyvacija ir dar patvirtino eina nx!! pz adminai kokie..
Anonimas
5682
kame demo??
Anonimas
5682
Turiu tas senas kupiuras smagu prisiminti, kai vaikai budami gaudavom Zemaite ir lekdavom pirkti karmtomu ir saldumynu ::D
Anonimas
5683
Jei kas turi ir noretu parduot (nesuplesita) galeciau sumoket po 10Lt uz kiekviena 1, 2 ir 5Lt kupiura = 30Lt Vilnius
Anonimas
5683
Jei kas turi ir noretu parduot (nesuplesita) galeciau sumoket po 10Lt uz kiekviena 1, 2 ir 5Lt kupiura = 30Lt Vilnius
Anonimas
5683
Jei kas turi ir noretu parduot (nesuplesita) galeciau sumoket po 10Lt uz kiekviena 1, 2 ir 5Lt kupiura = 30Lt Vilnius
Anonimas
5683
pamenu, dar patį pinigą turiu ^^
Anonimas
5683
Verčiau būtų parašę, (žemaitė pigiausia lietuvos mergina).. :D
Anonimas
5683
Verčiau būtų parašę, (žemaitė pigiausia lietuvos mergina).. :D
Anonimas
5683
kame demo? ;s
Anonimas
5683
Sakydavau mama duok močiutę :D
Anonimas
5683
As dar ir dabar turiu tokli viena ;D
Anonimas
5683
Buvau gal kokiu 5 ar 6 metu kai turejau tokiu litu ;D
Anonimas
5683
Pameni laikus kai vienas litas buvo pinigas? (turejo verte)
Anonimas
5683
pamenat laikus kai demotyvacija buvo demotyvacija :D:D:D
kiki17
5683
istikruju faina bent pinigai nezvangetu kisenej manytu ka baguots ein
Anonimas
5683
Jo kas cia demuotyvuoto?
Anonimas
5683
siandien jo vertė jokia. nes yra daug tokių. po kokių 10 metų bus smagu tokį turėt.
Anonimas
5683
Pamenu! :)
Anonimas
5683
sudas ne demo
Anonimas
5683
OOoooo.. pradines klases laikai ;) kaip noreciau tokiu kupiuru dabar gauti
Anonimas
5683
Lita manau visi atsimena,o 5lt ir 2lt as net pats neatsiminiau,net neatsiminiau kaip ir kokia spalva jie atrode :D
Dovi..
5683
ir? pzdc, kokia nesamone.
Anonimas
5683
dar turiu vieną išlaikytą.. įdomu kokia vertė jo šiandien
Anonimas
5683
dar turiu vieną išlaikytą.. įdomu kokia vertė jo šiandien
Anonimas
5683
#14 O su tokiu idiotisku komentaru isvis negyvenk.
Spameris
5683
Taip, pamenu, nu ir?
Anonimas
5683
Kaip tik šiandien aptarinėjom su klasioke. :D Dar susiginčijom kas ant 5 litų banknoto buvo. :D
Anonimas
5683
mano tevas kažkada pasakojo, kad kai dar buvo popieriniai litai, ir jis parke gurkšnojo alų, šalia vaikščiojo sena moteris ir rinko stiklinius alaus butelius, kad galėtų nunešt priduot. Tevas, išgėręs alų, į butelį įkišo popierinį litą, o tai senutei atsirado dilema: ar jai reikia lito ar centų. :D
Anonimas
5683
Turiu porą banknotų. Sykį buvau banke, ir man davė 10 banknotų po vieną litą naujom kupiūrom pagal numerį. Taip ir liko du banknotai. Saugau.
Anonimas
5683
kame čia esmė
Anonimas
5683
as tai turejau paskutini kai vaikas buvau tai nesusivaldziau ir nusipirkau chipsu uz ji :/
|

