Pameni? - Kai mes juos kramtėm, nežinodami kas yra meilė..

2011.04.03 Fcuk
  • 852
42
kramtoma, guma, love, is, meile







Nuotraukos nėra
Anonimas 4504    
LOVE is kramtoma guma
Ieškai originalios dovanėlės mylinčiam ar mylimam žmogeliukui? Turiu Jums
originalią dovaną 1dėžutė (100gumų) - 45lt. Jei kam įdomu, kreipkitės į A.Ž. :) perkant didesnį kiekį, taikomos NUOLAIDOS. m.facebook.com/loveisguma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5087    
Tada mes kur kas geriau žinojom kas yra meilė. :)
Nuotraukos nėra
saulyteLT 5328    
Atsimenu valgykloj po 10pirkdavom ir tuos popieriukus ringdavom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Fuui, šlykšti guma.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
begdavau pirkt tekinom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
niekad neragavau ;ssss
Meskiukass 5558    
kokia ji tada skani budavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
love is - tai ir buvo mūsų meilė!))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Buvo mano viena is skaniausiu kramtomu : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
koke geruma guma :D
Nuotraukos nėra
Lauriscs 5560    
As irgi vaikysteje sita kramtydavau mhm :))) noriu ir dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
mmmm niam niam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
mmmm... kai senai sita guma kramciau pasiilgau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Nu bet gumaaa skanumo! vaikysteje- viena is megstamiausiu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
cia buvo sarkazmas zmogau.
Nuotraukos nėra
Ciuke 5561    
#26 Gal tau tai ir yra meile, jeigu taip sakai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
O dabar zinai kas yra meile? pimpalo kisimas i uzpakali?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
Oj lbj skanios esu valgius ir rinkau tuos popieriukus :)

Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
#21 jo tiesa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
bet kokios skanios budavo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Uhhh.Love'iukai.
Favoritas buvo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
O dar prisimenu, kad tardavom, ne Lav is, o Love is :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
;o fantikus darydavom !
Ohh_Nooo 5564    
BULL SHIT !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Atsimenu kaip tokioj mano gatvej parduotuvej paberdavau vien tik is baltu centu vasara 2 lt ir nusipirkdavau 20 gumu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Čia lyg neidavo jų priklijuot, tai mes su seilėm juos klijuodavom:D
emiemi2 5565    
ir dar turėjau tų paveiksliukų sąsiuvinį x33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
susikurk amzinosios meiles kluba ir ten pieskit tas savo kvailas "motyvacijas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Ai nu... Va iš kur visos debiliškos demo "Meilė tai..................."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
duok ciae
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Geros , senos kramtomos , kasdienines ( mm ) ; **
MindziuX 5565    
#8 nostalgiskos yra labai geros demo. Jos primena tuos gerus laikus, kai dar viskas nebuvo taip apgailetina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Pamenu, ir dar prasydavau mamos , kad isverstu kas parasyta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#8 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
faini dar ir dabar parduoda kioskeliuose :) smagu rinkt, tik nėr su kuo keistis
povilasq 5565    
krc jau atsibodo tos nostalgiskos (d)emo...
LogInGuy 5565    
neatsimenu tokių
para-noir 5565    
#3 kas paaugliai, o kas ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#2 o tu snekek ka kramtai.
sun_sun_sun 5565    
Blemba, prisimenu.. Kaip noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
oj tipo jau dabar labai žinom, vis dar paaugliai, šūdą tie paaugliai žino apie meilę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
kramtyk ką sneki.
Grįžti į viršų