Pamenu, - Ir bandydavau įtikinti tėvus, kad tai ne vaidyba.

2011.05.02 N0lifer
  • 343
20
wwe,raw





: wwe, raw


Nuotraukos nėra
terarte 4718    
Dramos reikia, kad trauktų žiūrovus. Bet kokio amžiaus. o jei jau nepatinka, ką matot, tai niekas jūsų nelaiko. Nežiūrėkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
ten toj laidoj daugiau dramu nei telenovelese. :D Ech...
Nuotraukos nėra
ratkus1234 5197    
Dabar per BTV penktadieni rodi!:D
Spartasaurus 5317    
PG era sugriove WWE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
tai kad geriau MMA, ten viskas tikra... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
laukdavau visada bet kuo toliau tuo vaidyba blogesne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
man labiausiai patikdavo hbh ir super saldus skausmas spyris dantu ir dar grojanti muzikele tarp dantu nu bbd :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
ziurejau visalaik ;D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#9 Mano ir :D
NeedFeed 5530    
Dar dabar siunciuosi, tik gaila kad Batista isejes, bet rodos, neuzilgo sugrys i WWE :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Batista FTW!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
vienintele laida del kurios btv ziurejau ;D
GhBlar 5530    
John cena ir viskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#3 Tj cia panasiai kai kaikurie siunciasi serialu/anime/cartoon kokiu ziuret kiekviena serija. Idomu ten visai. Kai ant zmogaus nusoka ant 5m+ aukscio gi nesakysi vaidyba ar neskaudejo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
jo ir visada rodydavo triju savaiciu senumo :D
Teenagor 5530    
Jonas Syna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
THE ROCK SUGRYZO :D
noob.saibot 5530    
#2 uzauk pagaliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Dar ir dabar is torrentu siunciuos ziuret kiekviena syki :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
btv suklydo, kad nebrodo, jas pro ten ir tegalejo ziuret!
Grįžti į viršų