Panašu, kad šiais metais - Per akcija "Darom 2013" kasim sniegą

2013.03.23 sabakmiests
  • 46
5
Panašu, kad šiais metais







Nuotraukos nėra
Anonimas 4834    
Bent nauda matysis. :)
sabakmiests 4838    
#3 o tu kasi sniega, kasytojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4839    
o tu autoriau tai tik demotyvacijas darysi,darytojauu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4841    
Tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4841    
Šiemet bus "Kasam 2013"
Grįžti į viršų