Panevėžieti, o tu, - ar jau nuleidai?

2011.08.31 iVodafone
  • 4
14
Panevėžieti, o tu,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
as panevezietis ir dejau ant jusu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#12 u mad?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
nesupratau nx..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Aš nuleidau krepšinį į klozetą.
Nuotraukos nėra
Nodinee 5413    
Is vis galetu tokias "demo" trint, nes cia visiskas issityciojimas is zmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Demo autorius gal turejo ta pati kaip ir Miskinis, " Panevezieti, ar jau nuleidai ( 470 ml kraujo ) ? "
Punceka 5413    
Užeina ant demotyvacijos, spaudžia „Patvirtinti“ ir patvirtina o.O
Ar galbūt norėsite palikti atsiliepimą Skundų knygoje už nekokybišką vartotojų aptarnavimą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
ir kaip dar tokias patvirtina
iVodafone 5413    
#3 > tebunie, leidžiam ir ne Panevėžiečiams :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Beleką.
Taute 5413    
stumat :D
winston 5413    
O ne panevėžiečiams galima?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
nesupratau...?
Grįžti į viršų