Pankai - tai tarpinis variantas - tarp transvestitų ir bomžų

2010.05.06 chzarija
  • 101
111
pankai





: pankai


Nuotraukos nėra
Anonimas 4700    
Biski ne i tema, bet pankams ( ir ne tik) tikrai turetu patikti - kas mokat skaityt, lydkit cia: http://kliedesys. jimdo. com/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5128    
Pritariu. butent,mitas sugriautas :) Pankai zjbis zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
oho,jei as bomzas,tai kodel turiu LEGALU darba,skirtingai nuo daugelio is tokiu kaip demotyvacijos autore.be to,pats radau.Mano darbdavys manes nemegsta,bet as zinau daugiau nei reikia,jis manes ismest irgi negali,kol nesumaliau sudo :D Jei as transvestitas,tai kodel patinku tik merginoms,primenu,jos nebutinai pankes,gal dazniau NEpankes...ahhh...Jeigu buciau vienas is tu dvieju besmegeniu is discovery,sakyciau,kad mitas sugriautas :D
iNeedChemicalX 5581    
Grybas,ne demo.
anonimas 5608    
#91 pritariu
SavageDog 5679    
chzarija nori tolerancijos gotams šikdama ant kitų subkultūrų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
ne pankas jei sveikas :D cheers
micalota 5700    
pzdc nesveiki tie pankai... ir seip gera demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
pankai gerai ir mum px ka kiti mano
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
ė nu bet gi tiesa čia, dėl tų bomžų, ką žmonės daro nepasydami visuomenės? būna kad pavalkautauja ar ne ? bet dėl transvestitų ? wtf :d prie ko tie transvestitai ir pankai.? gal jie jum labai keistai atrodo, bet tai ir yra ko jie sieka, bet čia toli gražu ne jokie transvestitai :D
black11 5743    
zjb tie pankai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
man tai patinka pankai, linksmi žmonės ;) įdomūs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
turint omeny kiek kainuoja visokie shudai plaukam juos sulipint,odiniai rubai ,aksesuarai...turtingi bombzai.siaip iki zemes graibymo geria daug kas,nebutina skirtsyn subkulturu i geriancius iki tiek ir tiek;D bet va marozai vieninteliai dauzosi taip daznai
;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#92 metalistė matai!.. tikras pankas nenorės išsiskirti iš minios, jam tai išeis savaime :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#94 kažką ir aš girdėjau. teko girdėti apie tokius purvinus žaidimus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Forsai pydarai, šą la la šą lą sakau kad forsai pydarai šąą la la šąą la
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Pankai labai originalus ^^
OoS 5765    
Neteko susipažinti nė su vienu normaliu neformalu, praktiškai visi buvo ypatingai siauro proto ir be galo susireikšminę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
O rimtai pankai zaidzia zaidima pavadinimu "keksiukas"?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
aspankas byby dejau ant jusu visu ir ant situ gaidziu fotkei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Ko jūs stumiat ant jų ? Žmonės tiesiog nori išsiskirti iš minios. Aš pati esu metalistė , tad nematau čia nieko blogo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
pochui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
geras ce
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
neziurint i ju veidus gal ir nieko mergeles butu :D
Kanape 5802    
pankai eiliniai zmones kaip ir visi turintys savus isitikinimus tik dar norintys maistauti. cia yra reikalas stumt kad jie atrodo kitaip nei jus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#65 spėju, praeity turėjai traumą, susijusią su gotais, todėl ir kliedi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#82 agree.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Cia yra tikra tiesa ir nieko pikto :D visi pankai kaip bomzai :D vartos visur, prigeria iki zemes graibymo ir pan., ko cia verkiat visi :D Zjbs tie pankai yra ir kad tokia demotyvacija cia padare, tai nieko blogo manau neturejo omeny.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#82 INDEED
cucu 5808    
#82 pritariu ;3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Stumiat tik tie kurie turit per mažai drąsos išsiskirti iš kitų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
ouj bl krc... ka jus cia varot ant panku.. man jie patinka jei tureciau proga pabendrauciau;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Jeigu neturit smegenų suvokti jų - tai nereiškia kad čia jie blogi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
looks so sweet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Visokiu yra...Yra tikrai sauniu zmoniu ir tarp panku (gal ir tarp bomzu :D) aisku yra ir tikru valkatu...
Nuotraukos nėra
Kapodasteris 5825    
transvestitai, kaip ir bomžai vistiek žmonės. o tarpinis variantas tarp žmogaus ir žmogaus, manyčiau, vis dėl to yra žmogus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
ai debilai esat komentatoriai. GET A LIFE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Slykstus zmones... Bendravau ir daugiau nenoriu. Kuo maziau ju butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Uzskaitau ;D neesi susidures del to ir tau px ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
nesamone ;s
neturiu nieko pries pankus. jie tokie patys kaip ir mes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Ech tie pankai xD
teko bendraut
su pispankiais tiksliau, net ne pankais ;D gėda žiūrėt buvo xD
visą gyvenimą prisiminsiu ;D
gaila niekada neteko su tikrais pabendraut, manau būtų įdomu^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Kas tie pankai , forsai, bitlai, gejai ar gar kokie gezai???
Prisigalvoja visokiu nesamoniu ir dar kitiems persa.
Cia kaip kokie skautai su ateitininkais???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Nestumkit. Pankai yra gerai. Anarchy 4 eva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Deja, dabar idėjų nebeliko, liko tik skudurai ir noras "išsiskirti", nesvarbu, kad tų "neformalų" dabar visur pilna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#63
čia žn būtų taspats, jei aš sakyčiau:
kad ir koks žmogus būtų savo vidumi, aš vistiek jį smerksiu, jei jo vardas DARIUS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#63 tie pankai ir gotai yra normalesni zmones uz forsus... bent jau i snuki uz dyka neduoda... ir aprangos stilius pakankamai ivairesnis uz trenigus ir lakierkas :D taip kad....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
gotu tikslas : prisigert ir prikakot i batus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
#63 smerksi? vien dėl aprangos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
Kad ir koks žmogus butu savo vidumi ... Jai jis rengiasi kaip gotas ar pankas vis vien as ji smerksiu ...
(50-100)
Grįžti į viršų